Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galactic Alliance

The gathering of Civilisations
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOBRO DOŠLI

Go down 
+9
duro93
Planet Destroyer
Jiraya
-shadow-
Hitsugaya
Aeon Prime
RealGangsta
Zoinx
Ciprus
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Ciprus
Stiven Segal
Stiven Segal
Ciprus


Broj postova : 43
Age : 36
Lokacija : Delnice
Registration date : 21.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimeuto lis 23, 2007 5:33 pm

Postovani clanovi foruma dobro došli!
[Vrh] Go down
https://fantasy.forumcroatian.com
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimepet lis 26, 2007 11:45 pm

Hvala hvala cheers
[Vrh] Go down
Ciprus
Stiven Segal
Stiven Segal
Ciprus


Broj postova : 43
Age : 36
Lokacija : Delnice
Registration date : 21.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub lis 27, 2007 2:29 am

U sledecih nekoliko dana, zapravo sati dogovarat cemo se o napadanju odnosno ustupanju u rat sa savezom Space Explorers zajedno sa savezom fenix, i mozda sa savezom BiA, te sa savezom C.D.
Plan napada se temalno razraduje sa nasim diplomatom Strancem i osnivacem saveza fenix, o datumu napadanja i objavi rata koja mora biti 12h prije prvobitnog napada, molim sve clanove da ako mogu da diskutiraju tu temu!
[Vrh] Go down
https://fantasy.forumcroatian.com
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub lis 27, 2007 6:36 pm

A kada napadamo:?: Ja trebam napraviti sebi flotu:!:

Kod:


Zadnja promjena: ; ned lis 28, 2007 11:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ciprus
Stiven Segal
Stiven Segal
Ciprus


Broj postova : 43
Age : 36
Lokacija : Delnice
Registration date : 21.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimened lis 28, 2007 1:48 am

Dobro samo ti radi flotu, i stavio sam ti sliku koju si biro na OGemu u tvoj profil clana!!!
Da ali nenapadamo space explorers nego smo sada u ratu sa MiB! Ali ja pretpostavljam samo do Srijede!
[Vrh] Go down
https://fantasy.forumcroatian.com
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimened lis 28, 2007 11:57 pm

Kako to aaaaaaaa uplasili se hahahaha Laughing koje su to monkey! Mi smo king a oni su nase jocolorExclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimepet stu 02, 2007 2:07 pm

Ja sam izgubio svoju flotu kada me je napao homey is back na zion 3 imao sam 15-20 borbenih brodova 20-25 krstarica i 40-450 velikih lovaca Evil or Very MadMad:evil:Mad:evil: , ali cu mu se kasnije osvetit, e to ce biti problem on me napao sa 228 b.brodova Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Ciprus
Stiven Segal
Stiven Segal
Ciprus


Broj postova : 43
Age : 36
Lokacija : Delnice
Registration date : 21.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub stu 03, 2007 1:16 am

Sve se moze sredit a i tih njegovih 200 tinjak b. brodova, ja jos znam da ima 100 oklopnih krstarica, ali nista me nenapada, ja sam se dobro ukopo na planeti Tiberium Star gdje sam prava kornjaca, i za osam sati pocinjem raditi na pojacivanju obrane od njegovih napada, i stvaranju antibalistickih raketa, jer imam filing da ce mi zatrebati!!! Cool
[Vrh] Go down
https://fantasy.forumcroatian.com
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub stu 03, 2007 3:26 pm

Ja na Zion 1 vec imam 15 antibalistickih raketa a koji level su ti tehnologija za stitove oklop i oruzje Question
[Vrh] Go down
Zoinx
Novajlija
Novajlija
Zoinx


Broj postova : 7
Age : 30
Lokacija : Orašje
Registration date : 23.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub stu 03, 2007 5:49 pm

DOBRO DOŠLI Icon_biggrinSmile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @DOBRO DOŠLI Icon_arrow DOBRO DOŠLI Icon_neutral DOBRO DOŠLI Fresse DOBRO DOŠLI Star3 DOBRO DOŠLI Suspect DOBRO DOŠLI Herz DOBRO DOŠLI Kopfschuettel DOBRO DOŠLI At DOBRO DOŠLI Icon_cyclops DOBRO DOŠLI Icon_rabbit DOBRO DOŠLI Icon_bounce DOBRO DOŠLI Confused DOBRO DOŠLI Affraid DOBRO DOŠLI Icon_basketball DOBRO DOŠLI Icon_cheers DOBRO DOŠLI Bom DOBRO DOŠLI Drunken_smilie DOBRO DOŠLI Sleep DOBRO DOŠLI Icon_sunny DOBRO DOŠLI Icon_albino DOBRO DOŠLI Icon_cherry DOBRO DOŠLI Icon_santa DOBRO DOŠLI Icon_rendeer DOBRO DOŠLI Icon_farao DOBRO DOŠLI Icon_king DOBRO DOŠLI Icon_queen DOBRO DOŠLI Icon_jokercolor DOBRO DOŠLI Icon_geek DOBRO DOŠLI Icon_scratch DOBRO DOŠLI Icon_study DOBRO DOŠLI Icon_elephant DOBRO DOŠLI Icon_flower DOBRO DOŠLI Icon_rr DOBRO DOŠLI LolDOBRO DOŠLI Icon_clown DOBRO DOŠLI Icon_pirat DOBRO DOŠLI Icon_tongue DOBRO DOŠLI Icon_silent DOBRO DOŠLI Icon_pale DOBRO DOŠLI Alien DOBRO DOŠLI Icon_cat DOBRO DOŠLI Icon_monkey DOBRO DOŠLI Icon_porc
[Vrh] Go down
Ciprus
Stiven Segal
Stiven Segal
Ciprus


Broj postova : 43
Age : 36
Lokacija : Delnice
Registration date : 21.10.2007

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimečet stu 08, 2007 3:11 pm

Oružje na 80% isto tako i oklop i stit, sada istrazujem tehnologiju za hiperzonu. tako da mi bombaderi idu brze, i da mogu napraviti intergalakticku mrezu!
[Vrh] Go down
https://fantasy.forumcroatian.com
RealGangsta
Stiven Segal
Stiven Segal



Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Medimurje
Registration date : 04.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:36 pm

hvala!!!!!!bas nam je ljep forum!!!Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Aeon Prime
Novajlija
Novajlija
Aeon Prime


Broj postova : 5
Lokacija : Split
Registration date : 05.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimeuto vel 05, 2008 5:33 pm

RealGangsta je napisao/la:
hvala!!!!!!bas nam je ljep forum!!!Very Happy Very Happy Very Happy

Moram priznati, forum je super. Samo cemo ga trebati malo ozivjeti ... Smile
[Vrh] Go down
RealGangsta
Stiven Segal
Stiven Segal



Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Medimurje
Registration date : 04.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesri vel 06, 2008 7:54 pm

aha ovo je dobro receno!!!!cheers cheers cheers treba otvarat nove teme i tako!!!Smile Smile
[Vrh] Go down
Hitsugaya
Baruni
Baruni
Hitsugaya


Broj postova : 1181
Age : 34
Lokacija : Barunska vila Marija
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimened vel 10, 2008 6:20 pm

Ja bih otvorio neke teme ali nisam siguran di da to napravim. Pa bih pitao gospodina Shadowa da mi kaže točno di. drunken
[Vrh] Go down
-shadow-
Trovremenski Taft
-shadow-


Broj postova : 174
Age : 215
Lokacija : U svim vremenskim uvjetima
Registration date : 03.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:12 am

Hitsugaya je napisao/la:
Ja bih otvorio neke teme ali nisam siguran di da to napravim. Pa bih pitao gospodina Shadowa da mi kaže točno di. drunken

sve kaj neznas kud stavit, stavi u silent watchera..

mislim, inace.. pisi vise manje di te volja Very Happy lako se to premjesti Surprised
[Vrh] Go down
Hitsugaya
Baruni
Baruni
Hitsugaya


Broj postova : 1181
Age : 34
Lokacija : Barunska vila Marija
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimepon vel 11, 2008 3:36 pm

oki doki!
[Vrh] Go down
Jiraya
Baruni
Baruni
Jiraya


Broj postova : 180
Lokacija : Barunski dvorac Miljana
Registration date : 23.01.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:41 pm

ajme nemoj samo ti otvarat nove teme molim te...


frajeru...
[Vrh] Go down
Hitsugaya
Baruni
Baruni
Hitsugaya


Broj postova : 1181
Age : 34
Lokacija : Barunska vila Marija
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:32 pm

E sad baš hoću!

Manki
[Vrh] Go down
-shadow-
Trovremenski Taft
-shadow-


Broj postova : 174
Age : 215
Lokacija : U svim vremenskim uvjetima
Registration date : 03.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:33 pm

Hitsugaya je napisao/la:
E sad baš hoću!

Manki

hah.. primio se posla.. liiik Laughing
[Vrh] Go down
Hitsugaya
Baruni
Baruni
Hitsugaya


Broj postova : 1181
Age : 34
Lokacija : Barunska vila Marija
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesri vel 13, 2008 10:51 pm

E ma e!!!
[Vrh] Go down
Jiraya
Baruni
Baruni
Jiraya


Broj postova : 180
Lokacija : Barunski dvorac Miljana
Registration date : 23.01.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub vel 23, 2008 9:39 pm

opali...
[Vrh] Go down
Hitsugaya
Baruni
Baruni
Hitsugaya


Broj postova : 1181
Age : 34
Lokacija : Barunska vila Marija
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub vel 23, 2008 11:24 pm

Aj odi srči pesak...
[Vrh] Go down
Planet Destroyer
kurac od ovce XD
kurac od ovce XD
Planet Destroyer


Broj postova : 446
Age : 32
Lokacija : UNIVERSE
Registration date : 22.03.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub oľu 22, 2008 1:21 am

da nebi bilo da neki nisu vidjeli moj post u nekoj drugoj temi....zasto meni jebeni potpis ne radi.....u fucking ***** na vrbi u supku debele babe
[Vrh] Go down
duro93
kurac od ovce XD
kurac od ovce XD
duro93


Broj postova : 361
Age : 31
Lokacija : Hrvacka
Registration date : 10.02.2008

DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitimesub tra 19, 2008 10:50 pm

bezveze govorim
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOBRO DOŠLI Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO DOŠLI   DOBRO DOŠLI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBRO DOŠLI
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Galactic Alliance :: The Silent Watcher :: The Silent Watcher-
Forum(o)Bir: